Zajęcia adaptacyjne

Zajęcia adaptacyjne są propozycją dla dzieci, które jeszcze nie rozpoczęły swojej przygody z przedszkolem, a są już gotowe do podjęcia nowych wyzwań, poznania nowych przyjaciół i wielu nowych przygód.

Zajęcia te mają za zadanie stopniowe przygotowanie dzieci do przekroczenia progu przedszkola oraz samodzielnego udziału w zabawach i życiu przedszkolnym. Dzieci oswajają się z nowymi kolegami i koleżankami. Poznają nauczycieli, przedszkole i jego otoczenie oraz obowiązujące zasady.

Pomóż swojemu dziecku oswoić nieznane i poznać radość z bycia przedszkolakiem.

Oferta skierowana jest zarówno dla dzieci, w wieku od 2,5 roku, które będą rozpoczynać przedszkolną przygodę.

Zapraszamy we wrześniu do naszego Przedszkola na bezpłatne zajęcia adaptacyjne dzieci, które ukończyły 2,5 roku życia i chcą rozpocząć przedszkolną przygodę w małym kameralnym przedszkolu.
Przez ten okres, pod okiem kadry nauczycielskiej, dziecko będzie mogło spokojnie zaadaptować się do nowych zadań, wyzwań i obowiązków, które są codziennością życia przedszkolnego.

..:: Opłata stała wynosi 0 zł/mc ::..

Aby skorzystać z oferty, należy złożyć kartę zgłoszenia dziecka. Złożenie karty nie gwarantuje miejsca w przedszkolu - Ilość miejsc jest ograniczona.

Więcej na temat oferty lub informację o dostępnych miejscach można uzyskać pod numerem 32 701 09 09.